SEW-EURODRIVE Lietuva

  +370 315 79204

  info@irseva.lt

  I-V nuo 8 iki 17val.

Meniu

Automatizavimas

Ekonomikos analitikų nuolat raginami modernizuoti gamybą ir mažesnėmis sąnaudomis didinti konkurencingumą, įmonių vadovai vis drąsiau investuoja į gamybos modernizavimą ir automatizavimą.

Modernizuojant ir automatizuojant gamybos procesus dabar plačiai naudojamos „servo“ tipo pavaros, programiškai keičiami kontroleriai ir valdymo blokai. Nuolatinės srovės pavaras pakeitė dažninės pavaros. Dėl šių konstrukcinių ir technologinių pokyčių pramonės automatizavimas tapo dar efektyvesnis: padidėjo įrengimų veikimo greitis, sumažėjo derinimo laikas, sutrumpėjo gamybos ciklas. Įrenginiai tapo tikslesni ir universalesni, lengvai pritaikomi skirtingiems produktams gaminti.

Bendrovė „Irseva“ Lietuvos rinkai tiekia „ SEW -EURODRIVE “ pavaras, pramoninius reduktorius ir motoreduktorius, pavarų elektroniką ir automatiką. Itin platus įvairių tipų reduktorių, pavarų ir jų automatikos asortimentas leidžia bendrovei atlikti net pačius sudėtingiausius pramonės mechanizavimo ir automatizavimo uždavinius. Remdamasi vokiečių inžinierių patirtimi UAB „Irseva“ pradėjo teikti kompleksines pramonės automatizavimo paslaugas – nuo įrangos projektavimo ir sukomplektavimo iki montavimo ir paleidimo

UAB “Irseva” teikiamos paslaugos

Projektavimas – techninių sprendimų siūlymas, techninis projektas, specifikacija;
Montavimas –automatikos komponentų montavimas, instaliacija, derinimas ir paleidimas, montažas pas užsakovus;
Programavimas – programuojamų rėlių ir valdiklių, dažnio keitiklių ir servo keitiklių programavimas;
Apmokymas ir konsultacijos
Prekyba – dažnio keitikliai, servo keitikliai, servo reduktoriai ir servo varikliai, motoreduktoriai, asinchroniniai varikliai.

Energijos nuostolių mažinimas

Elektroninių kontrolerių ir naujo tipo pavarų naudojimas ženkliai sumažina energijos nuostolius. Investicijos modernizavimui ir automatizavimui gali atsipirkti vos per kelis mėnesius, o naujos technologijos – suteikti esminių konkurencinių pranašumų.

Keletas atliktų projektų:

UAB Klaipėdos mediena

image002

UAB Klaipėdos mediena savaeigis automatinis vagonas.  Automatiškai kursuoja tarp dviejų sandėlių. Parinktos reikiamos pavaros, sumontuotas valdymo skydas ir elektros generatorius.

UAB Rizgonys

image004

UAB Rizgonys sumontuotas smulkios žvyro frakcijos įrengimo valdymo skydas, saugos trosai, pakloti kabeliai.

AB Lietuvos geležinkeliai

image006

AB Lietuvos geležinkeliai modernizuota lokomotyvų grąžos rato pavara ir automatinis valdymas. Sukonstruota ir įdiegta hidraulinė gražos rato fiksacija. Kiekvienas kelias išrekamas ir užfiksuojamas keliais mygtukų paspaudimais. Įdiegta nuotolinė gražos rato pozicijų apskaita.

UAB Žvyro karjerai

image011

UAB Žvyro karjerai sumontuotas valdymo skydas 14 konvejerių valdymui 2008 04

UAB Panevėžio duona

image008

UAB Panevėžio duona padarytas duonos padavimo į krosnį stalo valdymas 2008 04

UAB Klaipėdos mediena

image010

UAB Klaipėdos mediena kuro sandėlio kovejerių valdymas. 2008 09

Klaipėdos prekybos centras Banginis

image012

Klaipėdos prekybos centras Banginis. Žiemos sode sumontuotas užuolaidų, stogo bei fasado langų valdymo skydas.