SEW-EURODRIVE Lietuva

  +370 315 79204

  info@irseva.lt

  I-V nuo 8 iki 17val.

Meniu

Konsultacijos

Energijos taupymas
Konsultacijos
Konsultavimas apie energijos taupymą.
Esminė mūsų visapusiškos energijos taupymo koncepcijos effiDRIVE dalis yra energijos taupymo konsultacijos.

energieberatung

• SEW-EURODRIVE turi daugybę įgyvendintų pritaikymo sprendimų įvairiose pramonės šakose.


• Ši kompetencija yra pagrindinis mūsų modulinės sistemos elementas. Ji užtikrina gerai suderintą reduktoriaus, variklio, valdymo elektronikos ir programinės įrangos darbą atitinkantį kliento pritaikymo atvejį ir užduotis.


• Mūsų didelė patirtis kartu su pavarų technologijos komponentais, atsižvelgiant į klieto poreikius ir jų technologijos reikalavimus yra mūsų optimalaus konsultavimo pagrindas.

 

Individualaus konsultavimo žingsniai:

Nustatomos ir įvertintinamos galimybės taupyti energiją

Paremta pagal specifinius kliento pavarų pritaikymo atvejus (medžiagų sąrašus, darbo valandas ir t.t.) ir kartu su vizitu į gamyklą ir išsamią klientų apklausą, mes nustatome energijos taupymo potencialą ir pagal prioritetus sudarome veiksmų ir priemonių sąrašą.


Projektavimo ir optimizavimo koncepcijos

Išsami analizė nustato taupymo potencialą ir būtinas investicijas. Konkretus taupymo potencialas, įskaitant pastabas dėl įdiegimo ir sąnaudų-pelno analizę, yra dokumentuojama optimizavimo koncepcijoje.


Energiją taupančių sprendimų įgyvendinimas

Identifikuoti ir pagal prioritetus atlikti energijos taupymo matavimai yra įgyvendimami kliento sistemose remiantis įdiegimo planu derinant su klientu.

Energijos taupymo sprendimo patikrinimas

Sprendimo patikrinimas klientui pagal prognuozuojamą taupymo potencialą yra reikalingas rezultatų peržiūrai ir kaip rekomendacijos tolimesniam tobulinimui.