SEW-EURODRIVE Lietuva

  +370 315 79204

  info@irseva.lt

  I-V nuo 8 iki 17val.

Meniu

Dažnio keitiklis

MOVIDRIVE ® B - MOVITRAC ® B keitiklių pagalba taupoma energija
Funkcionalumas ir dydis yra du pagrindiniai kriterijai, kuomet variklio valdymui yra pasirenkamas dažnio keitiklis. Keitikliai MOVIDRIVE® B ir MOVITRAC® B yra plataus fukcijų ir dydžių diapazono.
Abu prietaisai su integruotomis funkcijomis atitinka specialius energijos taupymo reikalavimus.

 

2029 05


MOVIDRIVE ® B turi daug pagrindinių funkcijų ir platų spektrą papildomų pasirinkimų. Tai pirmasis pasirinkimas kai reikia spręsti sudėtingas užduotis.

2239 06


MOVITRAC ® B serijos dažnio keitikliai yra kompaktiško dizaino ir plataus funkcijų diapazono. Tai ekonomiškai naudingas pasirinkimas standartiniams uždaviniams.

Su šiais keitikliais SEW-EURODRIVE siūlo optimalų sprendimą kiekvienam pavarų pritaikymo atvejui nuo paprasto greičio reguliavimo iki dinaminio pozicionavimo.


Pritaikymo procesas
Didelis greičio ir momento valdymo diapazonas leidžia beveik kievieną procesą pritaikyti reikalingam atvejui, padarant jį labiau energiją taupantį. Priklausomai nuo pritaikymo atvejo gali būti sutaupyta nuo 50% iki 70% elektros energijos.
Tolimesnis taupymo potencialas gali būti taikomas pavaroms su cikliniu greitėjimo ir lėtėjimo pobūdžiu, įdiegiant energiją taupančias judesio sekas; maksimalus pagreitėjimas, greitis, stabdymas dažnai nėra reikalingas.

Išvada:
Siurbliai ir ventiliatoriai yra klasikinės pritaikymo sritys, kur elektros energijos suvartojimas gali būti sumažintas keičiant greitį. Transporterių sistemose ir pakavime tinkamas judesio kreivės parinkimas irgi turi didelės įtakos enegijos sunaudojimo sumažinimui.


Energijos taupymo funkcija
• Energijos taupymo funkcija MOVITRAC ® B ir MOVIDRVE ® B teikia privalumų, kai pavaros pritaikymo atveju ji yra eksploatuojama daliniame apkrovos diapazone ir dinaminės savybes, kintant apkrovai, nėra pagrindinis reikalavimas.
• Įmagnetinimo srovės dinaminis koregavimas leidžia efektyviai ir optimaliai valdyti variklį kiekviename darbo taške. Energijos suvartojimas sumažinamas iki 30% priklausomai nuo pavaros pritaikymo atvejo.
• Energijos taupymo funkcija užtikrina optimalų pavaros efektyvumą ypač kartu su energiją taupančiu varikliu.

Išvada:
Nuostoliai sumažinami iki minimumo! Gali būti naudojami įvairiose srityse su kintama apkrova, pvz ritininiai transporteriai, grandininiai transporteriai, ventiliatoriai, siurbliai ir t.t.

bild2 en

Nuolatinės srovės (DC) grandies sujungimas
• Sujungus keleto keitiklių nuolatinės srovės (DC) grandies regeneracinė energija iš vieno keitiklio gali būti varomaja energija kitam keitikliui.
• Ši priemonė gali sumažinti energijos suvartojimą nuo tinklo, jeigu pavaros veikia esant tarpusavyje suderintoms judesio sekomis.
• Šiai priemonei įgyvendinti reikalingas plačių galimybių pavaros valdymas.

Išvada:
Pritaikant nuodugnias pavarų pritaikymo srities žinias galima būtų sumažinti elektros energijos suvartojimą iš maitinimo tinklo ir sutaupyti apie 50% energijos naudojant dažnio keitiklius ir sujungtas nuolatinės srovės grandis. Naudojama SRU ir kėlimo sistemose.

energiekopplung

Regeneracinės energijos įtaisai
• Regeneracinis įtaisas gražina pavaros regeneracinę energiją į maitinimo tinklą.
• Stabdymo energija nėra paverčiama šiluma stabdymo rezistoriuose, bet yra gražinama į tinklą, tokiu būdu yra taupoma energija.
• Tai ypač tinka keltuvamas ir pritaikymams, kai krovinys juda žemyn.

Išvada:
Naudojant regeneracinės energijos įtaisą regeneracinė pavaros energija gali būti naudojami ir kitų energijos vartotojų, tokiu būdu yra taupoma energija.

bild2 en 1