SEW-EURODRIVE Lietuva

  +370 315 79204

  info@irseva.lt

  I-V nuo 8 iki 17val.

Meniu

Energiją taupantis variklis su nuolatiniais magnetais

CMP varikliai
Šiuolaikinės automatikos sprendimams reikia variklių, kurie galėtų dirbti dideliais pagreičiais, plačiame ciklų diapazone su sunkiais kroviniais, tiksliai ir didelėmis valdymo galimybėmis. Tokie yra sinchroniniai varikliai CMP40 ir CMP 100, kurių sukimo momentas yra iki 178,8 Nm.
3159 08
Varikliui pastoviai dirbant taip pat galima taupyti . CMP pagamintas tuo pačiu principu kaip ir MOVIGEAR ®  , jo pagalba gali būti sutaupoma iki 30% energijos, palyginti su įprastiniais asinchroniniais varikliais. Sinchroninio variklio privalumai yra atsiperkanti investicija.
CMP71S
• Nėra nuostolių dėl varžos, nes rotorius yra su nuolatiniais magnetais
• Nėra ventiliatoriaus trinties, nes konstrukciškai aušinimas sprendžiams be ventiliatoriaus.

 

Svarbiausios energijos taupymo savybės detaliau:

• Magnetinis laukas yra būtinas momento sukūrimui, kuris sukuriamas ne indukuotos srovės, bet nuolatinių magnetų dėka. Nėra nuostolių dėl varžos.

• Asinchroniniuose varikliuose ventiliatorius yra montuojamas B pusėje ir naudojamas aušinimui. Sinchroniniai varikliai yra sukonstruoti be priverstinio aušinimo. Nėra nuostolių dėl ventiliatoriaus trinties ir oro pasipriešinimo.


• Naujausios gamybos technologijos ir nauja variklio konstrukcija suteikia sinchroniniam varikliui kompaktišką formą.
Būtent dėl to lyderiaujantys maisto ir gėrimų gamintojai pasikliauja vien tik CMP varikliais, kai yra reikalingi pastoviu rėžimu dirbantys varikliai energiją taupančiose sistemose. Išbaigtas sisteminis sprendimas su moduline  MOVIAXIS® servo sistema sinchroninių variklių sutaupytą elektros energiją sumuoja su servo pavaros sutaupyta energija.

 

Użyj bezpłatnego programu formatyzatora JavaScript w celu sformatowania skryptów po stronie klienta, aby zoptymalizować kod!