SEW-EURODRIVE Lietuva

  +370 315 79204

  info@irseva.lt

  I-V nuo 8 iki 17val.

Meniu

Mechatroninės pavarų sistemos

Ekonomiškai efektyvi mechatroninė MOVIGEAR ® pavarų sistema
Didesnis energijos vartojimo efektyvumas ir sumažintos energijos ir eksploatacijos išlaidos
Pasinaudoti galimybėmis taupyti energiją ne tik yra svarbus indėlis siekiant apsaugoti aplinką, tai apsimoka finansiškai. Daugelyje pramonės šakų, pavyzdžiui, automobilių, maisto ir alaus pramonei, oro uostų logistikos arba bendra transporto logistika, tema " Total Cost Of Ownership -TCO " tampa vis labiau svarbūs. Jau planavimo stadijoje, energijos efektyvumas turi būti koordinuojančiu visos sistemos tašku. Tai daro įtaką šiuolaikinių pavarų technologijų projektavimui. Naudojama pavarų technologija ir jos visuminis efektyvumas energijos panaudojimo požiūriu atlieka svarbų vaidmenį. Vokietijos Elektros ir elektronikos gamintojų asociacija ZVEI apskaičiavo, kad elektrą naudojančios pavarų sistemos sudaro daugiau nei du trečdalius pramonės elektros energijos sunaudojimo.
Paprasta formulė:

Pinput = Peffective + Plosses
Tai reiškia, kad išlaidos už elektros energiją Pinput skaičiuojamos nuo reikalingos mechaninės energijos Peffective plius nuostolių Plosses.

 

Nepriklausomai nuo pritaikymo rūšies ar sistemos, energijos kaštai gali būti sumažinti. Todėl vis daugiau ir daugiau firmų investuoja į naujausius sprendimus iš SEW-EURODRIVE. Jiems mechatroninė pavarų sistema MOVIGEAR ® yra ne tik investicija į ateitį orientuota pažangi pavarų technologija, bet ir padeda sumažinti energijos sąnaudas iš karto.

Kaip pavyzdį paimkime MOVIGEAR ® energiją taupantį variklį, kuris jau dabar yra žymiai efektyvesnis nei IE4 (Super Premium Efficiency) varikliai, kurių standartas yra diskutuojamas ES. Visas MOVIGEAR® efektyvumas: kaip reduktoriaus, variklio ir valdymo elektronikos sistemos, yra daug didesnis nei įprasto išpildymo pavarų sprendimas ir ženkliai prisideda prie energijos nuostolių mažinimo.

 

movigear stromverlauf
Mechatroninės sistemos energijos taupymo ypatybės
• Naudojami efektyvūs lygiagrečių krumpliačių reduktoriai
• Sinchroniniai nuolatinių magnetų varikliai pasiekia aukščiausią naudingumo laipsnį.
• Dėl naujų elektronikos komponentų ir optimizuoto valdymo pasiekiamas didesnis kontrolės režimų sistemos naudingumas.
• DynaStop ® lėtėjimo funkcija: nėra naudojama energijos mechaninio stabdžio atleidimui.
• Didelis perkrovos pajėgumas leidžia su mažesniu instaliuotos sistemos galingumu pasiekti didžiausią suminį efektyvumą.
Energijos nuostolių mažinimas

Dabartinis skaičiavimo pavyzdys iš didelės išpilstymo gamyklos rodo, kad bendras efektyvumas su MOVIGEAR ® sistema yra 10 ... 25 procentų didesnis nei įprastinių pavarų sistemų sprendimas, atsižvelgiant į naudojamus reduktorius ir pavarų valdymą. Jei šiame pavarų pritaikyme 105 dažnio keitkliais valdomi standartiniai motoreduktoriai, kurių galingumų diapazonas nuo 1,1kW iki 2,2kW, būtų pakeisti atinkamomis MOVIGEAR ® sistemos pavaromis - energijos sąnaudos vidutiniškai gali būti sumažintos 15% ir 30%.

grafikas

Naudojant MOVIGEAR ®
Yra ne tik aktyviai prisidedama prie išteklių išsaugojimo ir aplinkos apsaugos, tačiau taip pat leidžia įmonei sutaupyti daug išlaidų.
Kiti energijos taupymo privalumai:
• MOVIGEAR ® energijos efektyvumas suteikia didelį indėlį mažinant išmetamųjų CO2 dujų kiekį ir tokiu būdu aktyviai apsaugo aplinką.
• MOVIGEAR ® žymiai sumažina reaktyviosios energijos suvartojimą, palyginti su varikliais valdomais tiesiogiai iš elektros tinklo ir taip padeda užtikrinti, kad būtų laikomasi nustatytų reaktyvinės galios normų.