SEW-EURODRIVE Lietuva

  +370 315 79204

  info@irseva.lt

  I-V nuo 8 iki 17val.

Meniu

Movidrive B

Privalumai 

 • Platus įtampos diapazonas

 • Didelė perkrova

 • 4Q stabdymas dėl integruoto standartinio stabdymo pertaukiklio

 • Kompatiška konstrukcija

 • Platus funkcionalumas

MOVIDRIVE® MDX60/61B yra nauja from SEW-EURODRIVE dažnio keitiklių serija. MOVIDRIVE® dažnio keitikliai išsiskiria platesnėmis pagrindinėmis funkcijomis, plačiu galios diapazonu, didele perkrovos galimybe ir moduline konstrukcija. Jie palengvina neribotą asinchroninių variklių valdymą diapazone nuo 0,55 iki 315kW.

Su dažnio keitikliu net asinchroniniai varikiai gali pasiekti dinamikos ir valdymo lygį, kuris anksčiau buvo galimas tik su nuolatinės srovės varikliais. Integruotas valdymas ir įvairios funcijų išplėtimo galimybės, ryšio moduliai sukuria nepaprastai rentabilias pavarų sistemas pavarų taikymui, projektavimui, paleidimui ir ekspoatavimui.

1 11 

MOVIDRIVE® MDX 60/61B

Efektyvūs keitikliai, apimantys galios diapazoną nuo 0,55 iki 315kW. Didelė pritaikymų įvairovė galima dėl plačių technologinių ir ryšių išplėtimo galimybių.

Maitinimo įtampa 3 fazė kintama 230V ir kintama nuo 400V iki 500V.

Techniniai duomenys

Maitinimo įtampa

Galios diapazonas [kW]

200/240 V / 3-fazių

1,5 iki 37

400/500 V / 3-fazių

0,55 iki 315

Standartinė versija

Visuose Movidrive keitkliai turi IPOSplus® įdiegtą pozicionavimo ir sekos valdymo sistemą. Standartas taip pat apima apsaugą nuo pakatotinio pasileidimo pagal EN954-1, saugumo kategoriją 3. Standartinė versija žymima "00" dažnio keitikio markiruotės pabaigoje.

Technologinė versja

Išpėstinėje versijoje be standartinės IPOS plius® yra papildomos funkcijos „elektroninio keltuvo“ ir „vidinės sinchroninės operacijos“. Galima naudoti visus pritaikymo modulius, esančius MOVITOOLS® MotionStudio progamos pakete. Technologinė versija žymima “0T” dažnio keitikio markiruotės pabaigoje.

Pritaikymo moduliai

Technologinės versijos dažnio keitikliuose yra prieiga prie taikymo modulių. Taikymo moduliai yra standartizuotos valdymo programos, parašytos pozicionavimo, vyniojimo, valdymo uždavimiams spresti. Jų privalumai:

 • Didelis funkcionalumas ir vartotojui draugiška valdymo sąsaja

 • Viskas ką reikia padaryti, tai suvesti reikiamus parametrus pasirinktam pritaikymo moduliui

 • Lengvas parametrų įvedimas vietoj komplikuoto programavimo

 • Nereikalingas ilgas susipažinimas su programa, o tai sutrumpina projekto planavimo ir paleidimo laiką

 • Visa judesio kontrolė atliekama iš MOVIDRIVE®

 • Lengvai įgyvendinama decentralizuoto valdymo koncepcija.

MOVIDRIVE® B parinktys

Parinktys

DBG60B

Pultelis

DEH11B / DER11B / DEH21B / DIP11B

Enkoderio ar resolverio, HIPERFACE® absoliutinės vertės kortelė

UWS21B / USB11A

Prisijungimo adapteris

DIO11B

Skaitmeninių įėjimų/išėjimų kortelė

DFP21B / DFI11B / DFI21B / DFE11B / DFE12B / DFE32B / DFE13B / DFE33B / DFE24B / DFD11B / DFC11B

Duomenų tinklų sąsajos PROFIBUS, INTERBUS, INTERBUS-LWL, Modbus/TCP, PROFINET, EtherNet, EtherCat, DeviceNe and CANopen

DRS11B

Sinchroninio valdymo kortelė

DCS21B / DCS31B

Saugos stebėsenos kortelė

DFS11/12/21/22

Saugos reikalavimus atitinkanti duomenų tinklo sąsaja PROFIsafe® PROFIBUS/PROFINET

DHP11B / DHE41B / DHF41B

Valdikliai

Papildomos parinktys

Priedai ir parinktys

MOVITOOLS® MotionStudio programinė įranga

The MOVITOOLS® MotionStudio programinės įrangos paketas suteikia galimybę patogiai paleisti, nustatyti parametrus ir atlikti diagnostiką MOVITRAC® B ir MOVIDRIVE® MDX60/61B dažnio keitikliams.

MDR60A regenerecinis maitinimo šaltinis

MDR60A regenerecinis maitinimo šaltinis gali būti panaudotas keleto prietaisų maitinimui, o regeneraciniu rėžimu energija yra gražinama į tinklą. Naudodami MDR60A, jūs galite taupyti energiją ir sutaupyti instaliacijai.

Stabdymo rezistoriai BW

BW serijos stabdymo rezistoriai yra tinkami MOVITRAC® B dažnio keitikliams ir MOVIDRIVE® MDX60/61B pavarų keitikliams regeneracinės energijos eliminavimui. Naudojant integruotą temperatūrinį jutiklį rezistoriai gali būti apsaugoti be išorinių apsaugos priemonių.

Tinklo droseliai ND

ND serijos tinklo droseliai padidina keitiklio apsaugą nuo viršįtampių. Tai yra svarbi charakteristika pramonės energijos tiekimo sistemoms, ypač dažnio keitiliams kurie instaliuoti arti maitinimo transformatoriaus.

Tinklo filtrai NF

NF tipo tinklo filtrai pagal elektromagnetinio suderinamumo normas atitinka direktyvą EN 55011. Jie slopina trikdžių skidimą iš keitiklio tinklo pusėn.

Išėjimo droselis HD

HD serijos išėjimo droseliai sumažina trikdžių sklidimą iš neekranuoto variklio kabelio. Jie leidžia varikliui atitikti B kalsės reikalavimų normas pagal elektromagnetinio suderinamumo direktyvą EN 55011, išėjimo droseliai yra alternatyva ekranuotiems kabeliams.

Išėjimo droselis tipas HF

HF serijos išėjimo filtrai sinusiniai filtrai kurie pagerina keitiklio išėjimo įtampą. Išėjimo filtrai naudojami grupinėse pavarų sistemose sumažinti nuotekio srovėms variklio kabelyje ir ilguose variklio kabeliuose išvengti viršįtampių.