SEW-EURODRIVE Lietuva

  +370 315 79204

  info@irseva.lt

  I-V nuo 8 iki 17val.

Meniu

Stabilaus tempimo vyniotuvas

Pavaros pritaikymas: Stabilaus tempimo vyniotuvas
Daugelyje pramonės sričių, tokių kaip popieriaus, plastmasės, tekstilės, lakštinio metalo pramonės šakos, ištisinės lanksčios juostos pavidalo medžiagos (ritinys) prieš ir po apdorojimo turi būti išvyniotos arba vėl suvyniotos. Pirmasis ritinio apdorojimo tikslas yra išvengti suplėšymo viso apdorojimo proceso metu. Tai reikalauja atidžios tempimo kontrolės, kad būtų galima garantuoti, kad medžiaga vyniojama be raukšlių ar klosčių.

1 18

Šios stabilaus tempimo vyniojimo staklės turi vytuvą su dviem pavarom – vieną pakėlimo velenui, kitą nutempimo velenui. Paprastai nutempimo veleno greitis yra valdomas, medžiaga yra išvyniojama stabiliu greičiu. Tada vytuvas nustato tempimo jėgą, pagal kurią greičio signalas iš nutempimo veleno tarnauja kaip pagrindinis signalas. Daugelyje pritaikymo atvejų pavara nutempimo velenui nėra reikalinga. Ji gali būti pakeista enkoderiu, kuris perduoda pagrindinį signalą vytuvui.

Sprendimas su MOVIDRIVE®
Parametrų įvedimas vietoje programavimo - sutaupo laiką


Paprastam Jūsų užduoties sprendimui SEW siūlo „stabilaus tempimo vyniotuvo“ pritaikymo modulį. Šis pritaikymo modulis yra MOVIDRIVE® pritaikymo programinės įrangos MOVITOOLS® Motion Studio komponentas. Patogi naudoti sąsaja instruktuoja Jus parametrų įvedimo proceso metu. Konkrečiam pritaikymui turi būti įvesti tik tokie parametrai kaip fiksuotas diametras ir tempimas. Pritaikymo modulis naudoja šiuos parametrus valdymo programai sukompiliuoti ir įkrauna ją į keitiklį.

Tai leidžia gerokai sutaupyti įjungimo proceso laiką, o kiekvienas žino, kad laikas – pinigai.

Daugiafunkciškumas
„Stabilaus tempimo vytuvo“ pritaikymo modulio funkcijos apima keturias skirtingas sritis:

• Veleno diametro skaičiavimas
• Tempimo jėgos skaičiavimas
• Vyniojimo kreivės reguliavimas
• Terminalinis arba duomenų perdavimo tinklo valdymas

Daugelis vyniojimo staklių išmatuoja vyniojimo diametrą, kad apskaičiuotų ir nustatytų reikiamą vyniojimo greitį. Šiuo atveju diametro matavimas yra nereikalingas. Diametras apskaičiuojamas MOVIDRIVE® programa IPOSPLUS®.


Diagnostika

Veikimo metu visi svarbūs duomenys rodomi „stabilaus tempimo vyniotuvo“ ekrane.

Daugeliui medžiagų tempimo jėgą reikia sumažinti, kad būtų kompensuotas didėjantis vyniojimo diametras. Šios taisyklės laikymasis gali būti garantuotas naudojant „stabilaus tempimo vyniotuvo“ pritaikymo modulį. Naudodamiesi patogiu redagavimu, Jūs galite nustatyti vyniojimo charakteristikas, atitinkančias Jūsų reikalavimus. Tai gali būti padaryta arba laisvai charakterizuojant lentele, arba naudojant hiperbolinę funkciją.

Privalumai iš pirmo žvilgsnio:

• Paprasta naudoti sąsaja.
• Reikia įvesti tik parametrus, reikalingus pritaikymui.
• Jūs esate instruktuojamas parametrų įvedimo proceso metu, apsisaugodami nuo valdymo įtaisų programavimo būtinybės.
• Vyniojimo diametras MOVIDRIVE® programa skaičiuojamas nepriklausomai. Nereikalingi papildomi matavimo prietaisai.
• Visa judėjimo kontrolė atliekama MOVIDRIVE® programa IPOSPLUS®.
• Medžiagos plyšimas atpažįstamas automatiškai, ir prasideda sekimo pagalbos funkcija.
• Paprastas prijungimas prie aukštesnio lygio valdymo sistemų per duomenų perdavimo magistralę.