SEW-EURODRIVE Lietuva

  +370 315 79204

  info@irseva.lt

  I-V nuo 8 iki 17val.

Meniu

Vyniojimo skaičiuoklis

Pavaros pritaikymas: Vyniojimo skaičiuoklis

Vyniojimo skaičiuokliai naudojami tais atvejais, kai reikia išvynioti begalinę medžiagą tolimesniam apdorojimui ir suvynioti medžiagą po apdorojimo. Šis metodas naudojamas įvairiose pramonės, apdorojančios įvairias medžiagas, pvz., popierių, plastmasę, tekstilę ir lakštinį metalą, srityse. Labai svarbus greičio, kuriuo perkeliamos medžiagos, pastovus greitis. Medžiagos rulono greitisyra atvirkščiai proporcingas spinduliui. Todėl apskritiminis greitis išlieka toks pats, netgi kai spindulys mažėja arba didėja. Vyniojimo procesas atliekamas be užkabinimo, o tempimo jėga yra stabili, kad būtų išvengta medžiagos suplėšymo. Šis pavaros pritaikymas paaiškinamas dviejų išvyniotuvų pavyzdžiu.

1 20

Medžiaga yra apdorojama skirtingais būdais:
• 1. Begalinis apdorojimas, pvz., popieriaus staklės. Velenas juda nepertraukiamai ir stabiliu apskritiminiu greičiu. Spindulys apskaičiuojamas programa IPOSPLUS®. Greičio reikšmės n1 ir n2 bei atitraukimo velenėlio diametras d0 yra žinomi.
• 2. Riboto laiko apdorojimas, pvz.: pjaustytuvas. Išvyniotuvas turi įsijungti ir sustoti tam tikrais ciklais; šis procesas reikalauja specialaus pasirengimo, kad būtų išvengta trūkčiojančių judesių medžiagos perkėlimo metu. Vienas iš toks paruošimas yra kreipiančioji su manevriniu velenu, kuris tarnauja kaip buferis, balansuojantis tempimo jėgos svyravimus ir staigius svorio pasikeitimus veikimo ribotą laiką metu.

Mūsų koncepcija: sujungimas per Sbus sistemos tinklą

Įrenginiai su MOVIDRIVE® yra suplanuoti taip, kad išvyniotuvas ir atitraukimo velenas yra varomi variklio. Abu MOVIDRIVE® dažnio keitikliai yra prijungti prie esamos standartinės sistemos tinklo (Sbus). Šis pasikeitimas duomenimis tarp keitiklių pašalina poreikį išoriniam enkoderiui. Jei medžiaga supliš - keitiklis padedamas automatinės sekimo pagalbos funkcijos iš karto atpažins.

Kreipiančioji su manevriniu velenu
Esant riboto laiko apdorojimui, kreipiančioji yra su manevriniu velenu, kuris tarnauja kaip buferis, kompensuojantis staigius svorio pasikeitimus ir tempimo jėgos svyravimus, kurie dažnai pasitaiko veikimo ribotą laiką režimu. Manevrinio veleno padėtis nustatoma potenciometru, o signalas perduodamas išvyniotuvo MOVIDRIVE® įrenginiui.

IPOSPLUS®
Šiuo metu jau veikia svarbi MOVIDRIVE® dažnio keitiklių ypatybė: IPOSPLUS® padėties nustatymo ir sekos valdymo sistema. Šis komponentas paverčia MOVIDRIVE® įrenginį tikru vyniojimo skaičiuokliu. IPOSPLUS® programa, esanti išvyniotuvo MOVIDRIVE® įrenginyje, skaičiuoja sukimo momento arba išvyniotuvo greičio nustatytą reikšmę. Skaičiavimas yra pagrįstas išvyniotuvo ir atitraukimo veleno greičiu ir iš anksto įvesta leidžiamos tempimo jėgos reikšme (pvz., per duomenų perdavimo magistralę iš valdiklio ).

Privalumai iš pirmo žvilgsnio:
• MOVIDRIVE® įrenginys keičiasi sukimo momento ir greičio valdymo duomenimis per sistemos magistalę.
• Veleno spindulys nepriklausomai skaičiuojamas MOVIDRIVE® įrenginyje; nereikia papildomo matavimo įtaiso.
• Integruota sukimo momento kontrolė pritaikymų be manevrinio veleno atvejais, netgi standartiniams asinchroniniams varikliams su enkoderiu.
• Integruotas PI reguliatorius pritaikymų su manevriniu velenu atvejais išvyniotuvo greičio kontrolei.
• Visa judėjimo kontrolė atliekama MOVIDRIVE® įrenginyje esančia IPOSPLUS® programa.
• Saugus asinchroninių AC variklių veikimas netgi silpnėjančio lauko diapazone.
• Medžiagos plyšimas atpažįstamas automatiškai, ir prasideda sekimo pagalbos funkcija.
• Paprastas prijungimas prie aukštesnio lygio valdymo sistemas per duomenų perdavimo tinklą.