SEW-EURODRIVE Lietuva

  +370 315 79204

  info@irseva.lt

  I-V nuo 8 iki 17val.

Meniu

Nerūdijančio plieno motoreduktoriai

Nerūdijančio plieno reduktoriai ir motoreduktoriai

Nerūdijančio plieno SEW-EURODRIVE motoreduktoriai užtikrintai dirba intensyviai valomose mašinose ar įrenginiuose. Tai taikoma visoms sritims: konvejerių sistemoms, vidaus logistikoje ar aukštus higienos reikalavimus atitinkantiems įrenginiams. Dėl higieninių savybių, ilgaamžiškumo ir lengvos priežiūros reduktoriai yra idealiai sukonstruoti, kad atitiktų reikiamas gamybos sąlygas maisto ir alaus pramonėje, farmacijos pramonėje ir nuolat šlapiose patalpose.

1 4

Optimizuoti, atsižvelgiant į efektyvumą, cilindrinių-kūginių krumpliaračių reduktorius KES37 ir cilindrinių krumpliaračių reduktorius RES37 yra specialaus korpuso konstrukcijos ir pagaminti iš aukštos kokybės plieno. Lengvai nuvalomas paviršius yra labai atsparus rūgštims ir šarmams. Didžioji dalis įdubų, kuriose gali kauptis skysčiai ir nešvarumai, kiek įmanoma, buvo eliminuota.
IEC ir NEMA adapteriai, taip pat pagaminti iš nerūdijančio plieno, garantuoja patogų varikio montavimą. Pilna nerūdijančio plieno konstrukcija apsaugo nuo visų korozijos formų.

 

Techniniai duomenys

Tipas

Maksimalus momentas [Nm]

Redukcijos perdavimo skaičius [i]

KES37

200

3.98 … 106.38

RES37

200

3.41 … 134.83