SEW-EURODRIVE Lietuva

  +370 315 79204

  info@irseva.lt

  I-V nuo 8 iki 17val.

Meniu

Servisas

Turite SEW EURODRIVE motoreduktorius:

 • Jeigu jūs eksploatuojate SEW-EURODRIVE pavaras, patys jas aptarnaujate ir remontuojate, tuomet mes jus galime aprūpinti:
  a) eksploatavimo instrukcijomis (lietuvių, rusų, anglų, vokiečių, ir kt. kalbomis);
  b) atsarginių detalių sąrašais;
  c) atsarginėmis detalėmis;
  d) konsultuojame eksploatacijos, remonto ir pakeitimo klausimais.
 • Neturite savo remontinės tarnybos?
  Mes galime paimti iš jūsų sugedusią pavarą ir ją atremontuoti. Vienoje iš artimiausių SEW surinkimo gamyklų ji bus išardyta, defektuota ir jums pateiktas pasiūlymas su sąmata, kokias detales keisti, o kokias palikti.
  Iki 97 korpuso motoreduktorius remontuoja mūsų specialistai. Vis plečiams atsarginių detalių sandėlis padeda sutrumpinti remonto laiką ir užtikrina greitą atsarginių detalių pateikimą.
 • Neturite savo aptarnaujančio personalo?
  Tai ne kliūtis! SEW-EURODRIVE serviso specialistai, su atsarginėmis detalėmis ir įranga atvyks pas jus į įmonę, atliks techninį aptarnavimą, pavarų remontą arba pakeitimą.
  Atliekami darbai: tepalų keitimas, variklio komplektuojančių detalių keitimas, stabdžių regulavimas ar keitimas, pajungimo dėžučių patikra, SEW dažnio keitiklių duomenų archyvavims ir parametrizavimas. Reduktorių remontas dažniausiai atliekams UAB ,,Irseva” dirbtuvėse, nes yra reikalingi specialūs įrankiai ir kitos pagalbinės darbo priemonės.
  Domina įkainiai? Kreipkitės pas mus.